DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrów tęskni za żużlowymi emocjami. Setki kibiców na prezentacji Ostrovii [WIDEO]

W niedzielne popołudnie zabrakło dwójki żużlowców, którzy będą prezentować zespół w nowym sezonie. Sam Masters przebywa w Australii, gdzie przygotowuje się do mistrzostw kraju. Natomiast Rafała Okniewskiego zatrzymały sprawy osobiste.

Był natomiast Adrian Cyfer – nowa twarz w zespole. 24-latek przychodzi do Ostrowa Wielkopolskiego, żeby odbudować swoją dyspozycję. – Faktycznie ostatnie sezony nie były dla mnie najlepsze, jeździłem w kratkę. Byłem w stanie wygrywać z najlepszymi i przegrywać z żużlowcami słabszymi. Teraz szukam stabilizacji, więc postawiłem na Ostrovię – mówił w niedzielę wychowanek Stali Gorzów.

Z roku na rok przybywa naszych kibiców. To dobrze świadczy o całej organizacji klubu, o nas samych i fanów czarnego sportu w Ostrowie Wielkopolskim – dodawał Grzegorz Walasek, dla którego będzie to drugi sezon spędzony w Ostrovii.

Po ostatnim sezonie, w którym dojechaliśmy do finału, takie było założenie, żeby zatrzymać trzon zespołu. Musieliśmy nieco wzmocnić formację seniorską w sytuacji, kiedy mamy juniorów – debiutantów – tłumaczył trener Mariusz Staszewski.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • O
  OviaSpeedwayFan

  poniedziałek, 16 grudnia, 2019

  całe życie na P64

  Odpowiedz
 • BBPP
  Brym brym pyr pyr

  poniedziałek, 16 grudnia, 2019

  Kiełbacha była?

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz