Ostrów sportem żyje. Prezydent podsumowała 2017 rok

4
Beata Klimek w środę spotkała się ze sportowcami, którzy odnosili sukcesy w 2017 roku i reprezentowali Ostrów Wielkopolski w imprezach rangi mistrzowskiej. Nagrodzeni zostali także działacze oraz trenerzy. Na scenę najczęściej wychodzili przedstawiciele BM Slam Stali oraz KS Stal LA, którzy zdobywali medale mistrzostw Polski.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ostrów żyje sportem na wiejskich salkach / ekstraklasa/, wiejskich murawach
    / centra i ovia /, półwiejskim niedokończonym stadionie / żużel/ , oraz na średnim poziomie ręcznych ,bo na wyższym nikomu nie zależy, bravo

    • dokładnie ręczna jak od macochy najlepiej żeby sportowcy sami się finansowali stroje obozy turnieje a potem jak będzie sukces to nagle są władze i nagle sukces ma 100 ojców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żenada

  2. Wybuduję wam halę za kilkadziesiąt milionów, kupiłam stadion za parowozownią za kilka milionów, za następnych kilka zrobię tam stadion z prawdziwego zdarzenia, wyremontuję stadion żużlowy za 10 milionów, no i czego tam jeszcze sobie życzycie, tylko mnie wybierzcie. I nie ważne, że jeśli nawet zrealizuję te obiecanki to zapomnijcie mieszkańcy o remontach dróg, kamienic, chodnikach itp. Następne lata będą latami spłaty zaciągniętych długów, no bo przecież buduję za swoje czyli wasze pieniądze drodzy mieszkańcy. A potrafię ładnie i super drogo, wystarczy obejrzeć wiatę na Konopnickiej za pół miliona! Tylko mnie wybierzcie, a zobaczycie jak was urządzę.

  3. Panie Karasiński, wypisujesz człowieku bzdury i kłamstwa na FB. Szkoda czasu na polemikę z kimś, kto ze swojej niewiedzy czyni cnotę i daje sobą manipulować. Zapraszamy na sesję, może czegoś się pan nauczy? Choć szczerze wątpię, bo żeby się nauczyć, trzeba być otwartym na wiedzę.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick