Ostrów: Próba samobójcza na „pokaz”?

6
Dziś około godziny 12:00 do stanowiska kierowania wpłynęło zawiadomienie o osobie, która próbowała dokonać samobójstwa poprzez otrucie. Zachodziło podejrzenie, że mężczyzna mógł zabarykadować się w swoim mieszkaniu przy Igora Newerlego w Ostrowie. Gdy służby dotarły na miejsce okazało się, że wewnątrz faktycznie znajduje się 35-latek. Okazało się, że chciał prawdopodobnie zwrócić na siebie uwagę. Przebywa aktualnie w szpitalu. Nic mu nie jest.

Jak informuje st. sekc. Dorota Reterska z KP PSP Ostrów Wielkopolski zgłoszenie dotyczyło próby samobójczej w jednym z mieszkań przy ulicy Igora Newerlego w Ostrowie. Na miejsce wysłano 3 zastępy. Strażacy nie musieli włamywać się do mieszkania.

– Strażacy przyjechali przed pogotowiem, które nie mogło dojechać wcześniej i poszkodowany został przekazany ratownikom – informuje Reterska.

Całe zdarzenie wywołało niemałe zamieszanie wśród współlokatorów niedoszłego samobójcy. Część mieszkańców nie wiedziała co się stało.

– Tam się coś pali, czy coś? – dopytywali strażaków.

Po przekazaniu 35-latka pogotowiu strażacy zakończyli akcję, a niedoszły samobójca trafił do szpitala.

– Jest w stanie dobrym – tłumaczy Adam Stangret z ostrowskiego SOR-u.

Sąsiedzi mówią, że mężczyzna ma problemy z alkoholem. Próba samobójcza zakończyła się na szczęście fiaskiem, natomiast jeśli 35-latek chciał zwrócić na siebie uwagę, to mu się udało.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

6 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick