Ostrów: Napad na jubilera w centrum miasta [AKTUALIZACJA]

4
Do napadu na sklep jubilerski doszło w centrum Ostrowa Wielkopolskiego na rogu ulic Wolności i Kolejowej. Z wstępnych informacji wynika, że do lokalu wszedł napastnik z nożem w ręku i zranił jedną osobę, prawdopodobnie właściciela lub pracownika punktu jubilerskiego. Ranny trafił do ostrowskiego szpitala.

Jak poinformował rzecznik prasowy KPP w Ostrowie, do próby kradzieży doszło o godzinie 16:15. Napastnik podczas szarpaniny ze sprzedawcą niegroźnie ranił go w rękę. Sprawca jest poszukiwany przez policję. Ze sklepu nic nie zostało skradzione.

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • I bardzo dobrze, od tego są przejścia dla pieszych. Co byś powiedział gdyby samochodami i motocyklami zaczęli regularnie zamiast po drodze jeździć po chodnikach.

  1. no pewnie,niech lepią mandaty za przejście nie na pasach….podejście do tematu godne gimnazjalisty…,a co tam niech grasują nieroby i napadają na niewinnych ludzi,i niech okradają zamiast uczciwie zapracować,niech biegają z nożami ,aż dziwię się ,że komentarz odnośnie samochodów i motocykli,które rzekomo mogły by jeździć po chodnikach,nie skończył się na tym że najlepiej żeby jeszcze było przyzwolenie na pistolety i co by sobie mogli biegać z z nimi po ulicach i terroryzować miasto,żenada

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick