Ostrów, Krotoszyn, Pleszew, Jarocin! Bukiety na Dzień Matki czekają! [KONKURS]

0
Bukiety kwiatów o wartości kilkudziesięciu złotych każdy są nagrodami na Dzień Matki w trwającym konkursie portalu wlkp24.info. Na pewno Twoja mam ma hobby. Wyślij zdjęcia obrazujące je. Na zgłoszenia pod adresem konkurs@wlkp24.info czekamy do czwartku 24 maja!

Bukiety o wartości kilkudziesięciu złotych każdy czekają na tych, którzy przyślą najlepsze zdjęcia prezentujące ich mamy podczas zajmowania się swoimi pasjami. Może to być dowolna rzecz: pieczenie ciasta, uprawianie sportu, spacery z pieskiem, opieka nad wnukami, praca w ogrodzie… Jesteśmy pewni, że ile mam – tyle pasji.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Pierwsze zgłoszenia już do nas dotarły, ale ciągle nam mało, dlatego zachęcamy do udziału w konkursie także Czytelników spoza Ostrowa Wielkopolskiego, bo do wygrania są bukiety, które będzie można odebrać we wskazanych przez nas kwiaciarniach w Jarocinie ,Krotoszynie, Pleszewie. Nie zabraknie też pięknych nagród dla mam z Ostrowa i okolic.

Zdjęcie należy wysłać na adres konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Dzień Matki”. W treści e-maila prosimy wpisać także swoje imię i nazwisko, adres oraz numer telefonu.

Konkurs trwa do 24 maja, do godziny 12:00.

REGULAMIN KONKURSU „WYGRAJ BUKIET DLA MAMY”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick