Ostrów. Kampania wyborcza w ocenie sztabów [TYLKO U NAS]

2
Podsumowali: co wyszło dobrze, co zapamiętają na długo, czy wszyscy grali "fair play"? Dziś większość kandydatów na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego po godzinie 21:00 zwowało swoje sztaby wyborcze i wspólnie z bliskimi osobami oczekiwali na wyniki wyborów. To był moment na pierwsze refleksje i podsumowanie ostatnich dwóch miesięcy kampanii wyborczej. A nie zawsze było kolorowo...

Tylko u nas kandydaci na prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego – Damian Grzeszczyk i Łukasz Mikołajczyk oraz szef sztabu Beaty Klimek – Mikołaj Kostka tuż po godzinie 21:00 skomentowali ostatnie tygodnie intensywnej walki o fotel włodarza miasta. Każdy kto bacznie obserwował ostrowską samorządową arenę wie, że nie zawsze było kolorowo, a do najważniejszego urzędu w mieście pretendowały silne osobowości. Doskonale pokazała to debata samorządowa w Telewizji Proart. 

Odsyłamy więc do materiału filmowego – w nim w kolejności wypowiadają się: Damian Grzeszczyk, Mikołaj Kostka, Łukasz Mikołajczyk (kolejność alfabetyczna).

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick