Cenna wygrana Ostrovii

15
Piłkarze Ostrovii 1909 w sobotnie popołudnie na Stadionie Miejskim podejmowali zespół Orkana Śmiłowo. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało. Gospodarze wygrali 2:1, ale musieli się sporo napracować, żeby zainkasować komplet punktów.

Początek spotkania był świetny la gospodarzy. W ósmej minucie wynik meczu celnym uderzeniem otworzył Damian Błaszczyk. 60 sekund później padła druga bramka dla gospodarzy, której autorem był Daniel Kaczmarek. W I połowie w roli bohatera wystąpił też Bartosz Jankowski, który przed przerwą obronił rzut karny.

Po zmianie stron emocji nie brakowało. W 62 minucie sędzia podyktował drugą jedenastkę dla gości. Tym razem rzut karny na bramkę zamienił Wojciech Wypusz. Kontaktowa bramka dodała Orkanowi skrzydeł. Goście atakowali i szukali szansy na zdobycie wyrównującego gola. Pod bramką Ostrovii dochodziło więc do groźnych sytuacji. Bartosz Jankowski zachował jednak czyste konto. Ostrowianie mieli też kilka okazji po kontrach, ale więcej goli już nie zobaczyliśmy.