Ostrovia 1909 remisuje w sparingu z Astrą Krotoszyn

3
Remisem 1:1 zakończyło się sparingowe spotkanie Ostrovii 1909 z Astrą Krotoszyn. Oba zespoły dopiero rozpoczynają sezon meczów towarzyskich i próbują znaleźć odpowiednią formę. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło, zimą buduje się formę na cały rok.

Przed Ostrovią 1909 trudny czas. Trzeba wcielić w życie to, co zostało wypisane na papierze. O nowym początku i systemie grubej kreski pisaliśmy na początku stycznia. Spotkanie z Astrą Krotoszyn (piąty zespół V ligi po rundzie jesiennej) było pierwszym sprawdzianem, jak ten nowy ład będzie wcielany w życie.

Bardzo wyrównane i nieporywające spotkanie rozpoczęło się od szybko strzelonej bramki przez Dariusza Rejera, który w 10. minucie wpakował piłkę do siatki głową po rzucie rożnym. Błąd w ustawieniu i stratę bramki udało się naprawić na początku drugiej części gry, kiedy to Szymon Jankowski wyrównał w 54. minucie.

Dariusz Rejer gościem Trzeciej Połowy – zobacz cały odcinek!

Oba zespoły postawiły na trenowanie zgrania. Do optymalnej formy jeszcze bardzo daleko. Trenerzy mogą się cieszyć z tego, że większość piłkarzy miała kontakt z piłką choć przez kilka minut. To dobry prognostyk na początek sezonu sparingów. Teraz czas na kompletowanie kolejnych i ćwiczenie kolejnych elementów gry.

W przyszłą sobotę derbowy sparing na boisku w Ostrzeszowie. Centra zagra z Ostrovią. Początek spotkania o godz. 11.00.

TP Ostrovia 1909 – Astra Krotoszyn 1:1 (0:1)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick