DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ostatnie godziny konkursu. Bilety na mecz "Stalówki" czekają

Tylko do północy czekamy na zgłoszenia w konkursie, w którym do wygrania są bilety na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk.

Raptem doba dzieli kibiców koszykówki od inauguracyjnego meczu sezonu 2023/24 w 3mk Arenie Ostrów. Pierwsze spotkanie nie poszło ostrowskiej „Stalówce”. Porażka z Dzikami Warszawa i brak kilku graczy z powodu kontuzji na pewno dały do myślenia trenerowi Andrzejowi Urbanowi. Właśnie nadchodzi moment, w którym będzie można się zrehabilitować.

Już w piątek, 29 września o 18:45 mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk. Aby wziąć udział w zabawie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Napisz w kilku zdaniach, jak – według Ciebie – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski poradzi sobie w sezonie 2023/24 Orlen Basket Ligi”.

Odpowiedź trzeba wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Stal”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 28 września 2023 roku (godz. 23.59).

Nagrodami w konkursie jest sześć podwójnych biletów na mecz Arged BM Stali Ostrów Wielkopolski z Grupą Sierleccy Czarni Słupsk, który odbędzie się w piątek, 29 września o 18:45 w 3mk Arenie Ostrów.

REGULAMIN KONKURSU

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz