Ostatnie dni zapisów na 56. Bieg Republiki Ostrowskiej

0
Dobiegają końca zapisy na 56. Bieg Republiki Ostrowskiej. Termin mija 10 czerwca. Kto jeszcze się nie zgłosił, a chce wystartować i trochę zaoszczędzić, powinien się spieszyć.

Do niedzieli 10 czerwca można się zapisywać na 56. Bieg Republiki Ostrowskiej w cenie 40 zł. Zgłaszać się do udziału w imprezie rozgrywanej w ramach Narodowego Biegu Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” będzie można nadal, ale wpisowe zostanie podniesione.

Choć zawody odbędą się dopiero 21 października, zgłoszenia były przyjmowane już od 3 maja. Jest to spowodowane koniecznością wcześniejszego przygotowania przez koordynatora ogólnopolskiego projektu pakietów startowych. Do tej pory zarejestrowało się już ok. 450 osób. Zapłaciło za swój start natomiast 370 biegaczy. Jeśli do 10 czerwca nie zostanie przekroczony limit 900 uczestników, zapisy zostaną wznowione, ale cena za pakiet startowy może być wyższa.

ZOBACZ TEŻ: Relacja wideo z 55. Biegu Republiki Ostrowskiej

Ciekawostką jest, że niezależnie od miejsca w kraju, w którym wystartuje się w narodowym biegu, będzie można otrzymać identyczny medal. Na 56. Bieg Republiki Ostrowskiej można zapisywać się pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick