Kolejna działka po byłym ZNTK sprzedana. „Mamy nowego inwestora”

3
źródło: fanpage prezydent Beaty Klimek
Sprzedano kolejną działkę po dawnych Zakładach Naprawczych Taboru Kolejowego w Ostrowie Wielkopolskim. Władze miasta rozstrzygnęły przetarg, podpisano też akt notarialny. "Mamy nowego inwestora!" - mówi prezydent Beata Klimek.

Prywatny inwestor kupił kolejną niesprzedaną dotąd działkę na terenie dawnych Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Ostrowie Wielkopolskim. Kupcem terenów została firma JMP Polska Sp. z o.o., która zajmuje się produkcją modułowych pracowni rezonansu magnetycznego, tomografu oraz mobilnych pracowni diagnostyki obrazowej.

ZOBACZ TEŻ: Jego smutne oczy chwyciły za serce! Biszkopcik Ralf także znalazł dom!

Nabyte właśnie grunty na terenie strefy przemysłowej przy ul. Wrocławskiej mają zostać przeznaczone pod budowę zakładu produkcyjnego. „To kolejna wysokospecjalistyczna firma, która lokuje się w tym rejonie! Witamy w Ostrowie Wielkopolskim!” – wyjaśnia prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Działka kupiona przez „miejscowych” więc co to za sukces?? KIEDY BĘDZIEMY MIELI INWESTORA Z ZEWNĄTRZ?? TAKIEGO PRAWDZIWEGO?? …. czekamy od ’89…Ostrów umiera, staje się sypialnią..

    • Weź się nie czepiaj. Miejskie grunty się sprzedają jak świeże bułeczki bo międzygalaktyczne centrum przesiadkowe (przystanek kaufland), hala, basen 2 miesiące czynny, tablica na przystanku przy stadionie (wyświetlająca jedną linię), miejskie bicykle i inne duperele muszą się z czegoś spłacić…. a inwestory to komu i na co potrzebne co?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick