Oni obejrzą najbliższy mecz Stalówki NA ŻYWO! [WYNIKI KONKURSU]

2
Znane są wyniki konkursu, który rozstrzygał się na łamach portalu wlkp24.info. Do zgarnięcia było pięć podwójnych wejściówek na najbliższy mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Astorią Bydgoszcz w ramach Energa Basket Ligi. Spotkanie odbędzie się w piątek, 28 października o 17.30. Na portalu publikujemy listę zwycięzców w konkursie.

Zadanie konkursowe wymagało odrobiny wiedzy oraz kreatywności. Komisja konkursowa wybrała pięć osób, które – ich zdaniem – zasługują na podwójną wejściówkę na piątkowy mecz. A wystarczyło wykonać zadanie: Oceń w kilku zdaniach formę kapitana Stalówki – Damiana Kuliga na początku sezonu 2022/23 Energa Basket Ligi.

Damian Kulig gra ja profesor. Widać spokój, pewność siebie, dobrze przepracowany czas przed sezonem. Jest jak wino czym starsze tym lepsze. Z czystą przyjemnością ogląda się Damiana na parkiecie, zwłaszcza w piękniej Arenie Ostrów wypełnionej po brzegi ostrowskimi kibicami stalówki… hej Stal…

Ryszard Łeszyk
Damian Kulig mimo zaawansowanego wieku jest w tej chwili czołowym środkowym oraz strzelcem naszej Energa Basket Ligi. Przechodzi drugą młodość. Wreszcie uwierzył w siebie i swoje umiejętności. Również sprawdza się jako kapitan drużyny. Jeszcze tylko poprawić rzuty osobiste i będzie ok. Tak trzymać kapitanie!!!!

Dariusz Rutkowski
Początek sezonu 22/23 rozpoczął się dla naszej drużyny rewelacyjnie, na 5 meczy mamy 4 wygrane. Duży wkład w zwycięstwa Stalówki wniósł nasz kapitan Damian Kulig. Uważam, że jest w bardzo dobrej formie, co przekłada się na punkty. Silny podkoszowy, perfekcyjne rzuty, aż miło się patrzy i mam nadzieję, że taką formą będzie dysponował cały sezon i następne kolejne.
K – kochają Go wszyscy kibice,
U – uwielbiają za:
L –  Lekkość w rzutach
I – inteligentne rozgrywki drużynowe
G – gigantyczne emocje 🙂

Paulina Szewczyk
Skuteczność trafionych rzutów za 3 punkty wzrosła z 40 do 80%, a osobistych za 1 pkt wzrosła dwukrotnie. Pan Damian skuteczniej zbiera piłkę spod kosza, dzięki czemu drużyna osiąga lepszy wynik. Wskutek wysokiej koncentracji na boisku kapitana BM Stal drużyna jest zgrana, widać lepszą współpracę zawodników i większe zaangażowanie w grę. W chwili obecnej można śmiało stwierdzić, że Pan Damian Kulig jest najskuteczniejszym zawodnikiem naszej rodzimej drużyny koszykówki.

Mirosława Kolaśniewska
Damian Kulig to bardzo wartościowy zawodnik. Początek sezonu 2022/23 Energa Basket Ligi rozpoczął bardzo dobrze. Gra wspaniale zdobywa dużo koszy i dzięki temu punktuje. Taka forma wynika między innymi z tego że dobrze i intensywnie przepracował okres wakacyjny. Zespół wierzy w Damiana a jak zespół wierzy w zawodnika to podnosi go na duchu a wtedy wiara zawodnika we własne umiejętności i siły jest większa. Myślę że to wszystko skutkuje tym że Damian Kulig tak pięknie zaczął sezon. Na pewno Damian i my kibice mamy wielką nadzieję że tak będzie dalej. Kibice są wspaniali i mam nadzieję że pomogą w kolejnym zwycięstwie. Bardzo chciałabym zrobić niespodziankę mężowi wiernemu kibicowi dlatego próbuję zdobyć bilety.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick