Matka spała w mieszkaniu a dzieci wychylały się przez okno. Wezwano straż i policję [AKTUALIZACJA]

7
Do nietypowej interwencji zostali wezwani policjanci i strażacy z Ostrowa Wielkopolskiego. Otrzymali oni zgłoszenie, że z okna kamienicy przy ul. Wrocławskiej wychylają się dzieci. Nie było pewności, czy w mieszkaniu jest osoba dorosła. Pukanie do drzwi nie przynosiło rezultatów. Nie można też było wejść do środka, ponieważ były zamknięte. Okazało się, że wewnątrz spała matka.

– O zdarzeniu zostaliśmy poinformowani przez policję – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim. Istniało zagrożenie, że jedno z dzieci może wypaść z okna. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że w mieszkaniu spała opiekunka i nie słyszała dobijania się do drzwi – dodaje.

Czworo dzieci znajdowało się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. Opiekę nad nimi sprawowała matka. Sprawę wyjaśnia policja.

AKTUALIZACJA – 11.38

– Policjanci przebadali matkę na obecność alkoholu w organizmie. Kobieta była trzeźwa. Nie została ukarana mandatem – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

    • Matka. Informacja została zaktualizowana. Tak jak wcześniej podawaliśmy, nie było pewności, czy osoba opiekująca się dziećmi to rzeczywiście ich matka. Potwierdzili to przedstawiciele służb.

    • Dobrze, że była trzeźwa, bo lewactwo by się tutaj zleciało i pomstowało na 500+ dla rodzin chcących mieć dzieci.

  1. Dzieciaki są nieodpowiedzialne, matka też ma prawo być zmęczona i zasnąć. Dobrze, że wszystko się skończyło bez wypadku.

    • Dziecko 2-letnie, które wychyla się z okna może być ewentualnie nieostrozne i ciekawe świata, ale jak można mówić o poczuciu odpowiedzialności u 2-latka… Nie można zostawić dzieci samych sobie i iść spać… Ktoś kto decyduje się na dziecko nie ma prawa iść spać, kiedy 2 i 4 latki biegają same po domu…

  2. do prawicowca- lewactwem , panie szanowny , jest właśnie powszechny socjal i rozdawnictwo cudzych pieniędzy ludziom, ktorzy – oględnie mówiąc – nie przejawiają zbytniej chęci do pracy..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick