DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ominął tylko jedną akcję Oddaj krew z kablówką. "Czuję się jak mały bohater"

Do godz. 12:00 w 19. akcji Oddaj krew z kablówką tym bezcennym darem podzieliły się już 174 osoby, które oddały 58 litrów krwi. W tym gronie jest swoisty rekordzista i stały bywalec tego wydarzenia.

Pan Zbigniew to prawdziwy wzór do naśladowania nie tylko pod względem tego, ile razy uczestniczył w akcji Oddaj krew z kablówką. Jak wyliczył, ominął tylko jedną edycję. Imponująca jest też liczba wskazująca na to, ile krwi oddał już w swoim życiu, a mowa o 50 litrach. – Dzisiaj akurat przekroczyłem 50 litrów krwi, więc taki mały jubileusz. Małe święto. Czuję się trochę, jak mały bohater. Jestem szczęśliwy z tego powodu – mówi krwiodawca.

Tym razem przyjechał do Ostrowa Wielkopolskiego z grupą 8 współpracowników jednej z firm wspierających tegoroczną edycję akcji. Co ciekawe, pan Zbigniew może się też pochwalić szczęściem, bo podczas jednej z akcji wygrał wycieczkę do Chorwacji dla dwóch osób i miał okazję zwiedzić ten malowniczo położony kraj na Bałkanach. – Piękne miejsce. Mogę polecać nie tylko, żeby tę Chorwację odwiedzać, ale to, że przez oddawanie krwi z wami udało mi się to miejsce w Europie odwiedzić. Piękna rzecz – dodaje.

Zapraszamy do udziału w akcji. Krew można oddawać dzisiaj w 3mk Arenie Ostrów do godz. 16:00.

Oglądaj na żywo 19. akcję Oddaj krew z kabkówką

1 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • J
    Jaro

    czwartek, 20 czerwca, 2024

    Zbyszek to bardzo dobry i sympatyczny człowiek. Znam go osobiście żeby na świecie było więcej takich ludzi, i to już nie chodzi tylko o oddawanie krwi

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz