Okradli starszą kobietę. Rozpoznajesz przestępców?

0
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
Policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego poszukują mężczyzny i kobiety mogących mieć związek z kradzieżą pieniędzy z mieszkania 82-letniej kobiety. Przestępstwa dokonali metodą "na hydraulika". Wszyscy, którzy rozpoznają osoby proszone są o kontakt z Policją.

Do drzwi mieszkania 82-letniej kobiety zapukał mężczyzna, podając się za specjalistę hydraulika. Oszust tłumaczył, że chce pobrać próbki wody do badań, ze względu na jej zanieczyszczenie. Z zeznań jakie przekazała policjantom pokrzywdzona kobieta, kiedy nalewała wody do miski, do mieszkania weszła nieznajoma kobieta i ukradła jej pieniądze. Starty jakie wyrządzili oszuści wyceniono na dziewięć tysięcy złotych. – Wizerunki kobiety i mężczyzny, którzy mają związek z kradzieżą zostały opublikowane na stronie internetowej ostrowskiej komendy. Osoby, które je rozpoznają proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim – informuje sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Z Komendą można kontaktować się telefonicznie pod numerami telefonów: 62 737 72 70, 62 737 72 71 lub 62 737 72 72, lub całodobowy numer 62 737 72 11.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick