Okolice Sportu: Staszak nowym prezesem KPR Ostrovia!

5
W czwartek do późnych godzin wieczornych trwało pierwsze zebranie nowego zarządu KPR Ostrovia. W trakcie spotkania Weroniki Śliwińskiej, Filipa Orleańskiego i Pawła Staszaka wybrano prezesa klubu. Został nim uznany trener grup młodzieżowych w Ostrowie Wielkopolskim - Paweł Staszak. Wiceprezesem został wybrany Orleański, natomiast członkiem zarządu Weronika Śliwińska. Prezes w towarzystwie swojego zastępcy gościli dzisiaj w programie Okolice Sportu. Premiera programu już o godz. 18:00 w Telewizji Proart.

Paweł był taką osobą, która najbardziej zaangażowała się w utworzenie nowego zarządu. Ja po namowach zdecydowałem się wspomóc klub swoim doświadczeniem trenerskim. Będę odpowiedzialny za sprawy stricte sportowe. Paweł został wybrany prezesem, bo ma doświadczenie w biznesie. Jest także menadżerem, co powinno mu pomóc w prowadzeniu klubu – zdradził podczas dzisiejszej wizyty w studiu Filip Orleański.

Weronika Śliwińska pracuje w klubie od dwóch lat. Pomoże nam płynnie przejść do porządku dziennego z organizacją meczów. Ma doświadczenie w tej kwestii – dodał Orleański.

W programie prezesi klubu zdradzili także, że rozważają zatrudnienie na stanowisku szkoleniowców pierwszego zespołu Rafała Stempniaka i Macieja Nowakowskiego. W pierwszej kolejności zamierzają jednak rozmawiać o przyszłości z trenerem Kazimierzem Kotlińskim.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. W pierwszej kolejności pozbyć się trenera oraz kilku zawodników którzy niczego więcej szczególnego nie pokażą chodzi tutaj głównie o młodziej która nie wchodzi nawet na boisko,brak warunków fizycznych robi swoje ale ściągnięcie jednego wysokiego zawodnika to było by już coś reszta jest ok.

    • To może Ty zostaniesz trenerem i pokażesz swoje możliwości. Każdy jest najmądrzejszy siedząc na trybunach i obserwując mecz. Tam to wszyscy są trenerami i wiedzą jak zagrać. Wejdź na boisko i graj podejmuj bardzo szybko decyzje. Każdy popełnia błędy i każdemu może coś się nie udać. Popełnianie błędów jest najlepszą nauką. Dajmy wszystkim szansę. ten zespół jest młody dopiero rok. Bo większość odeszła do innych klubów. Młodzi zawodnicy gdzieś muszą nie nauczyć grać. Jeśli będą siedzieć na ławce to nie nauczą się grać. A jak się gra to też popełnia się błędy a później się je weryfikuję. Jako nowy zespół zajmując 5 miejsce to nie jest chyba tak źle.

    • Pozbyć to się trzeba by było prawie wszystkich z tego weglo-kamiennego układu ,który cały czas istnieje w Ovii od wieków,bez całkiem nowych ludzi nikt tu nic nie ruszy ,zawsze będzie średnio ,bo wygodnie i jako tako

  2. Chyba ma ktoś tu ma ból dupy że sam tym prezesem nie został ani do zarządu nie wszedł ci co to czytać będą to wiedzą pewnie o kogo chodzi „wielki Pan prezes się znalazł”. Staszak to odpowiednia osoba która od wielu lat jest związana z ręczna sam przecież zajmuje się młodzieżą więc nie rozumiem takiego komentarza

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick