Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania. Smacznego!

0

12. września przypada Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania. Ambasadorzy akcji społecznej, wśród nich Katarzyna Glinka i Andrzej Krzywy i Dorota Chotecka namawiają do świętowania. Jak to zrobić? Wystarczy przygotować zdrowe drugie śniadanie i dać dobry przykład innym! Celem kampanii kreowanie dobrych nawyków żywieniowych. Oto kilka przykładów.

 

Ogólnopolski Dzień Drugiego Śniadania to doskonały moment, aby zatrzymać się na chwilę i zwrócić uwagę na to, co zjadamy między śniadaniem a obiadem. To również odpowiednia chwila, aby w domu i szkole, porozmawiać z dziećmi o powodach, dla których warto mieć zawsze przy sobie śniadaniówkę z kanapką.

Kreowanie dobrych nawyków żywieniowych jest celem kampanii „Jem Drugie Śniadanie”, która kolejny już rok uświadamia, że drugie śniadanie daje nieprzecenione korzyści dla zdrowia i samopoczucia. Podczas Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania, zaangażowane w kampanię gwiazdy, będą przekonywać, że jedzenie pięć posiłków, a w szczególności drugiego śniadania, o którym niestety często zapominamy, jest prostą receptą na dobry humor, bystrość umysłu i świetną sylwetkę.

Celebrowanie Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania może być fantastyczną zabawą! Bądźcie z nami! Gdziekolwiek jesteście, w szkole, czy w domu, przekonajcie się, że przygotowywanie zdrowych, pełnowartościowych kanapek a potem wspólne ich zjadanie, może stać się prostym a jakże ważnym nawykiem!

Więcej na temat kampanii „Jem Drugie Śniadanie na stronie www.jemdrugiesniadanie.pl

 

wlkp24.info
redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick