Ogłaszamy długo wyczekiwany konkurs! Czekamy na wyjątkowe kartki do świętego Mikołaja!

0
Rozpoczęło się oficjalne odliczanie do świąt Bożego Narodzenia, a co za tym idzie, tradycyjnie ogłaszamy konkurs na kartkę do świętego Mikołaja! Do zgarnięcia jest 20 zestawów zabawek ufundowanych przez firmę Kamix!

Każdy, kto wierzy w świętego Mikołaja wie, że aby otrzymać wymarzone prezenty, trzeba napisać do niego list! Redakcja Telewizji Proart i portalu wlkp24.info chce trochę pomóc świętemu, by odciążyć go z obowiązków. Kartka do pana w czerwonym kostiumie to jednak rzecz obowiązkowa. Niech Twoja pociecha stworzy taką i weźmie udział w naszym konkursie! Dajmy szansę maluchom, a więc dzieciom w wieku od 4 do 8 lat. Czekamy na wyjątkowe i kreatywne prace. Wśród zgłoszonych prac, komisja konkursowa wybierze 20, a ich autorom wręczymy zestawy prezentowe ufundowane przez firmę Kamix.

Na prace czekamy do 18 grudnia. Prosimy przynieść je do siedziby Telewizji Proart przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim. Wraz z pracą prosimy zostawić kartkę z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania i numerem telefonu.

Ogłoszenie wyników konkursu i oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 20 grudnia w siedzibie Telewizji Proart o godzinie 16.30.

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

 

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick