Oglądaj Sesję Rady Miejskiej Ostrowa NA ŻYWO!

27
Już dziś o godzinie 10.00 w Forum Synagoga rozpocznie się XII Sesja Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego. Radni podejmą dzisiaj dyskusję na temat m.in. ustalenia opłaty za odpady komunalne, opłatach manipulacyjnych w transportach zbiorowych oraz zasadach przyznawania stypendiów dla uczniów. Transmisja rozpocznie się o godzinie 10.00 na antenie Telewizji Proart oraz na portalu wlkp24.info.
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

27 KOMENTARZE

  • W razie czego należy oznajmić ewentualnej rywalce, że się kocha własnego męża ale jak w odpowiedzi usłyszy się że rywalka też kocha szczesliwca to dobrej rady nie mam.

  • Co jest odlecianego w edukacji ekologicznej i nawadnianiu drzew, żeby nie usychały? Radni są od tego żeby proponować i kontrolować a nie siedzieć jak trąby bez słowa, podnosić ręce jak trzeba i brać za to kasę

 1. Jak to możliwe że radna Grochowska którą Mikołajczyk umieścił jako drugą na liście zaraz za radną Marzenną ledwie potrafi czytać?

 2. Wreszcie merytoryczna interpretacja radnego Herwicha na temat zagospodarowana śmieci
  Bo do tej pory niemerytoryczne wystąpienia radnej Podskarbi na ten temat niczego raczej nie wynosiły

  • Na miejscu Radnego Torzynskiego czuła bym dyskomfort od tej ilości wazeliny. Tacy byli z Lekkim wrogami Pani Prezydent, tak ją atakowali a teraz kochają ją i jej współpracowników. Coś czuję że po wyborach rozstaną się z PO

  • pani Kowalskiej sie przypomnialo ze jest radna i zlozyla interpelacje i miala wystapienie nie wiem czy na temat bo glownie robilo mi sie niedobrze od tego jej slodzenia panu Torzynskiemu… Jak sie okazalo w zamian za poparcie na fb… Spodziewam sie ze we wrzesniu bedzie miala szczyt aktywnosci a po przegranych wyborach sie obrazi i wroci do gapienia sie w telefon przez cala sesje

  • Współpraca na tak wysokim, vipowskim szczeblu musi mieć swoją cenę, trzeba się poświęcać/produkować

 3. Ani Milena ani Torzynski i żadną rada nie była mi potrzebna do wybudowania własnego domu
  A jak Milena chce pisać na ten temat doktorat to co mnie to g*wino obchodzi

 4. Przewodniczący Lisiecki stwierdził, że 4 radnych ominęło do fi. Ile związków pozamalzenskie by nie powstało gdyby to była prawda

 5. Przerwa w sesji zarządzona około godz. 12.30 miała trwać 15 minut. Według mnie to już trwa około, a może i ponad, 30 minut. Radni nie znają się na zegarkach? Niby drobiazg, a jednak…

 6. Cieszę się że radny PiS Witoń po dzisiejszej sesji w odpowiedzi na swoją interpelację tak dużo się dowiedział na temat przepisów ruchu drogowego i własności dróg .

 7. Mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawiom. Jak nie to po poradę do radnej Podskarbi. Piszom w internecie o niej ze radna nieporadna, ale co do chłopów, to wie jak wyrwać żonie chlopa i dobrze się bawić. Dobrze ze mój nie niucho po tym eternecie bo jeszcze rozwiodkom bym się stała.

  • Przestań trollowac trolu. Jedna i ta sama osoba Radiotelegrafista, Szczęścia Ra, Bozenna, Etyk i etc. Może potrzebny jest jakiś lekarz specjalista?

  • Radiotelegrafista WP. Każdy tchórz pisze anonimowo i obrzuca błotem innych. Podać ci twój adres IP? Napij się piwka, weź pilota i pobaw się telewizorem. Wtedy może nie zrobisz sobie krzywdy.

 8. Jestem ciekawy czy po drugiej stronie w stronę ogródków działkowych zostaną usunięte płyty i zrobią nowy asfalt przedłużając do ramy miejskiej aż do kaliskiej ????

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick