OGLĄDAJ NA ŻYWO! Mistrzostwa Polski Juniorów w Piłce Ręcznej!

0
Trzy dni sportowych zmagań młodzieży KPR-u Ostrovia w ramach Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Ręcznej to prawdziwa gratka dla fanów szczypiorniaka. Trzy mecze biało-czerwonych będzie można obejrzeć w Telewizji Proart i na wlkp24.info. W sobotę zapraszamy na spotkanie KPR-u z MSPR-em Siódemka-Huras Legnica. Początek o godz. 11.50.

Piłkarze Ręczni KPR-u Ostrovia awansowali do 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorów i na tym etapie rozegrają trzy mecze podczas turnieju odbywającego się w Ostrowie Wielkopolskim. Trzydniowa rywalizacja rozpoczęła się w piątek 5 lutego spotkaniem MKS-u Kusy I Szczecin z MSPR-em Siódemka-Huras Legnica. Drugim meczem będzie starcie KPR-u Ostrovia z SPR-em Wybrzeże I Gdańsk. Początek o godz. 19.00, ale transmisja w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info rozpocznie się już o 18.20.

W ramach 1/16 finału rozgrywanego dla grupy D w Ostrowie Wielkopolskim (hala przy ul. Krotoszyńskiej) szczypiorniści Ostrovii rozegrają trzy mecze. Kolejne odbędą się w sobotę o godz. 11.50 z MSPR-em Siódemka-Huras Legnica oraz w niedzielę o tej samej porze. Przeciwnikiem będzie natomiast MKS Kusy I Szczecin.

Zapraszamy do oglądania meczów biało-czerwonych w Telewizji Proart i na wlkp24.info.

Harmonogram gier:

piątek 5 lutego:
– godz. 17.00: MKS Kusy I Szczecin – MSPR Siódemka-Huras Legnica
– godz. 19.00: KPR Ostrovia – SPR Wybrzeże I Gdańsk (transmisja od 18.20)

sobota, 6 lutego:
– godz. 10.00: SPR Wybrzeże I Gdańsk – MKS Kusy I Szczecin
– godz. 12.00: KPR Ostrovia – MSPR Siódemka-Huras Legnica (transmisja od 11.50)

niedziela, 7 lutego:
– godz. 10.00: MSPR Siódemka-Huras Legnica – SPR Wybrzeże I Gdańsk
– godz. 12.00: KPR Ostrovia – MKS Kusy I Szczecin (transmisja od 11.50)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick