OGLĄDAJ NA ŻYWO! Kolędy w wersji swingowej

1
Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info zapraszają na transmisję na żywo z koncertu kolęd tuż przed Wigilią. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w niedzielę 23 grudnia o godz. 16.30 w kościele parafialnym w Gorzycach Wielkich.

Wyjątkowy koncert kolęd w swingowym stylu odbędzie się w niedzielę 23 grudnia o godz. 16.30. W kościele parafialnym w Gorzycach Wielkich wystąpi Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego.

– W kościele przeżywamy święty czas adwentu. Ma on nas przygotować na pamiątkę Bożego Narodzenia. To zdecydowanie radosny czas oczekiwania. W tę radość pięknie wpisuje się koncert muzyki, na który serdecznie zapraszam – mówi ks. kan. Jacek Bochniak, proboszcz parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Gorzycach Wielkich.

Telewizja Proart oraz portal wlkp24.info będą transmitować to wydarzenie na żywo. Koncert będzie można obejrzeć pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja tam wolę kolędy w normalnych aranżacjach. Swing lubię, ale czy w tym gatunku spodobają mi się kolędy np. Hej maluśki maluśki, albo Lulajże Jezuniu?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick