„Koncert Bożonarodzeniowy” Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej w Telewizji i w sieci

1
Zapraszamy do oglądania Koncertu Bożonarodzeniowego w wykonaniu Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej, który odbędzie się w wigilijne popołudnie, 24 grudnia o godz. 15.30. Będzie go można obejrzeć w Telewizji Proart, na wlkp24.info, a także na kanale YouTube Ostrowskiego Centrum Kultury oraz na fanpage'u OCK-u.

W magiczną atmosferę świąt wprowadzi nas w czwartek 24 grudnia Ostrowska Orkiestra Koncertowa, która przygotowała Koncert bożonarodzeniowy. Muzyczne wydarzenie zostanie zrealizowane w Ostrowskim Centrum Kultury, a będzie można je oglądać w Telewizji Proart, oraz online na wlkp24.info, na kanale YouTube OCK-u, a także na fanpage’u tej instytucji. Początek o godz. 15.30.

Ostrowska Orkiestra Koncertowa pod dyrekcją Mariana Sikorskiego zagra m.in. takie utwory jak: „Dzień jeden w roku” z repertuaru Czerwonych Gitar, „Z kopyta kulig rwie” Skaldów, „Winter Wonderland” i „White Christmas”. Koncert zadedykowany mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego poprowadzi Justyna Wojtkowiak.

Dla tych, którzy nie będą mogli obejrzeć Koncertu bożonarodzeniowego w dniu premiery albo zechcą ponownie posłuchać Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej w świątecznym repertuarze, Telewizja Proart przygotowała powtórki:

  • 25 grudnia, godz. 20.30,
  • 26 grudnia, godz. 13.30,
  • 27 grudnia, godz. 15.25.

Koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu Ostrowskiej Orkiestry Koncertowej

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick