OGLĄDAJ NA ŻYWO! Czy istnieje zagrożenie koronawirusem w powiecie ostrowskim? [AKTUALIZACJA]

1
Zapraszamy do oglądania konferencji prasowej transmitowanej na żywo w Telewizji Proart i na portalu wlkp24.info. Będzie ona dotyczyć tego, czy istnieje zagrożenie koronawirusem w powiecie ostrowskim. Miała się rozpocząć o godz. 9.15, ale w związku z wideokonferencją starostów z całego województwa z Wojewodą Wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem, została przesunięta. Na razie nie wiadomo, o której się rozpocznie. Prosimy pozostać z nami.

Tematem konferencji prasowej ma być omówienie istnienia zagrożenia, jakim jest koronawirus w kontekście powiatu ostrowskiego. Będziemy także pytać na miejscu o nastolatka, u którego podejrzewa się chorobę zakaźną. Tak przynajmniej miały wskazywać objawy. Więcej na ten temat pisaliśmy pod tym linkiem.

AKTUALIZACJA – 9.15

Konferencja, która miała się rozpocząć o godz. 9.15, została przesunięta. Powodem jest trwająca wideokonferencja starostów z całego województwa z Wojewodą Wielkopolskim Łukaszem Mikołajczykiem. Proszę pozostać z nami, wkrótce rozpoczęcie ostrowskiej konferencji prasowej w starostwie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick