MZK informuje: Możesz odzyskać pieniądze za niewykorzystany ulgowy bilet okresowy

1
Jak informują władze Ostrowa Wielkopolskiego i Miejskiego Zakładu Komunikacji, istnieje możliwość ubiegania się o zwrot pieniędzy za niewykorzystane bilety okresowe ulgowe (30-dniowe, 14-dniowe i 7-dniowe). Informacje dostępne są pod nr. tel.: (62) 737 61 17 lub (62) 737 61 19 w godz. 7.00 -15.00, a druk wniosku można pobrać ze stron internetowych: Urzędu Miejskiego i MZK.

Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim można znaleźć procedurę, co po kolei należy zrobić, aby ubiegać się o zwrot. Przedstawiamy ją poniżej, aby każdy zainteresowany, mógł odzyskać pieniądze.

CZYTAJ: 300 tysięcy złotych od PGNiG dla ostrowskiego szpitala!

MZK S.A. wskazuje na metodykę postępowania pasażera w przypadku podjęcia decyzji o złożeniu wniosku o zwrot ww. środków pieniężnych:

1) druk wniosku dostępny jest na stronie internetowej MZK S.A., w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 oraz ul. Lotniczej 30 (druk wniosku),

2) wniosek należy złożyć w wersji papierowej w Punktach Obsługi Pasażera przy ul. Asnyka 8 lub ul. Lotniczej 30. Do wniosku o anulowanie biletu okresowego wymagane jest fizyczne dołączenie Ostrowskiego Biletu Elektronicznego oraz paragonu (paragon nie jest wymagany w przypadku, gdy zakup biletu nastąpił za pośrednictwem internetu lub aplikacji moBilet),

3) w przypadku zakupu biletu okresowego ulgowego przy pomocy aplikacji moBILET niezbędne jest podanie na wniosku numeru bieżącego biletu znajdującego się w historii zakupionych biletów.

4) zwrot środków pieniężnych może nastąpić wyłącznie za bilet okresowy ulgowy nabyty do dnia 15 marca 2020 r. Kwota zwrotu zostanie ustalona w oparciu o ilość dni pozostałych do wykorzystania w okresie  od dnia 16 marca 2020 r. do końca ważności biletu okresowego ulgowego.

5) nie jest możliwe przesuwanie terminu obowiązywania biletu okresowego. Można jedynie bilet anulować, a następnie zakupić go ponownie na inny okres,

6) celem ograniczenia kontaktu osobistego zwrot środków pieniężnych może nastąpić wyłącznie na wskazany we wniosku rachunek bankowy.

WNIOSEK O ANULOWANIE BILETU MOŻESZ POBRAĆ KLIKAJĄC W TEN LINK

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick