Odwodnione, zarobaczone i zapchlone. Zostawione same sobie

3
W pełnym słońcu, odwodnione, zarobaczone i zapchlone. Trzy szczeniaki w kartonie w którym ktoś zrobił dziury, aby psy się nie udusiły, znalezione zostały dzisiaj przy drodze z Wilkowyi do Żerkowa w powiecie jarocińskim.

Chwilę szczęścia niestety są szybko tłamszone przez wszechogarniającą ludzką znieczulicę i głupotę – mówią pracownicy schroniska w Radlinie, gdzie trafiły szczeniaki.

Po raz kolejny poraża nas nieodpowiedzialność i beztroskie podejście do sterylizacji….. znalezione w kartonie przy drodze z Wilkowyi do Żerkowa. Zostawione same sobie, w pełnym słońcu, odwodnione, zarobaczone, zapchlone. Jeśli przeżyją będziemy dla nich szukać najwspanialszych domów na świecie. Jeśli tylko przeżyją…..

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Tak najprościej wywalić i mieć problem z głowy. Ale o sterylizacji to ludzie zapominają. Jaki ten świat jest okrutny w stosunku do zwierząt.

  2. Jakim kur….. trzeba byc zwyrodnialcem zeby cos takiego zrobic. Ten kto to zrobil powinno go spotkac to samo. Znalezc sie w kartonie przy drodze. Tak jak te szczeniaczki.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick