DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Oddaj krew z kablówką! Akcja właśnie trwa [TRANSMISJA]

Rozpoczynamy tegoroczną akcję Oddaj krew z kablówką. Punkt poboru znajduje się w holu 3mk Areny Ostrów. To tam zapraszamy, aby podzielić się tym bezcennym płynem i skorzystać z wielu atrakcji.

Jak co roku w czerwcu, w okolicach Światowego Dnia Krwiodawcy, organizujemy akcję Oddaj krew z kablówką. Dla krwiodawców z regionu to stały punkt w kalendarzu. Wielu właśnie pod tę akcję układa harmonogram oddawania krwi, a niektórzy stoją w kolejce już na kilka godzin przed rozpoczęciem zbiórki.

Takie zaangażowanie tylko napędza do dalszej pracy zarówno nas – organizatorów – jak również Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu, dzięki któremu możecie oddać krew m.in. podczas naszej akcji.

Będziemy wam towarzyszyć przez cały dzień. Rozpoczynamy o 9:00 i do 16:00 mamy już szczelnie wypełniony harmonogram? Czym? Rozmowami z gośćmi, specjalistami z dziedziny lecznictwa, krwiodawstwa, uczestnikami akcji oraz wieloma innymi osobami, które będą dzieliły się doświadczeniem i fachową wiedzą przy okazji promując oddawanie krwi.

Transmisję z akcji Oddaj krew z kablówką możecie oglądać na wlkp24.info (poniżej), a także w Telewizji Proart. Zaglądajcie też na nasze fanpage’e oraz na instagramowe profile telewizji i portalu.

Zapraszamy oczywiście do przyłączenia się do naszej akcji. Ci, którzy biorą w niej udział regularnie, mówią, że nie ma się czego bać.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz