Oddaj krew z kablówką od kuchni

0
To dla nas spore wyzwanie, ale wysiłek jest wart swojej ceny. Od 13 lat Telewizja Proart transmituje na żywo wydarzenia z dziedzińca swojej siedziby i prezentuje wszystkie aktywności związane z kolejną odsłoną akcji "Oddaj krew z kablówką". Dzięki nowemu medium, jakim jest portal wlkp24.info możemy Wam przybliżyć na fotografiach jak wygląda nasza praca od kuchni. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

Idea jaka przyświecała twórcom akcji było taka, aby na żywo pokazywać tych, którym nie jest obojętna krzywda bliźniego. Stąd pomysł, aby „Oddaj krew z kablówką” organizować zawsze w przeddzień wakacji, bo właśnie wtedy ten drogocenny płyn jest najbardziej potrzebny. Od zarania akcji krwiodawców oraz wszystkie aktywności z nią związane pokazywane są na żywo w sieci Telewizji Proart.

Rok 2017 jest rokiem przełomowym, bo po raz pierwszy w historii Telewizji Proart sygnał nadawany jest w jakość HD, także na naszym kanale YouTube. Jeszcze silniej postanowiliśmy zaktywizować krwiodawców przy pomocy mediów społecznościowych. Stąd konkurs „Krwawe selfie”.

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick