Dziś oddajemy krew. Warto być z nami

0
Tygodnie przygotowań, produkcja spotu promocyjnego i w końcu – mamy nadzieję – wspólna pomoc i zabawa podczas trzynastej edycji akcji „Oddaj krew z kablówką”. Telewizja Proart i portal wlkp24.info zapraszają na jedną z największych akcji krwiodawstwa w Polsce.

Rejestracja, szybkie badanie, pobranie próbki krwi i w końcu oddanie porcji 450 ml życiodajnego płynu. To niby niewiele, ale jednak może uratować życie potrzebującym cudzej krwi. Dla organizatorów akcji „Oddaj krew z kablówką” ten gest pomocy, który okazują wszyscy krwiodawcy jest najcenniejszy.

Trzynasta akcja zaplanowana jest na 20 czerwca 2017 roku. O 8 rano otworzy się brama wjazdowa na dziedziniec Telewizji Proart przy ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim i ruszy całodniowa zbiórka krwi – do godz. 16:00.

Zapraszamy wszystkich, którzy ukończyli 18. rok życia, by podjęli próbę oddania porcji życiodajnego płynu. Towarzyszyć krwiodawcom mogą całe rodziny i grupy przyjaciół, bo „Oddaj krew z kablówką” to też po prostu cały dzień dobrej zabawy.

Na krwiodawców czekają liczne nagrody, w tym: rowery, wycieczka i pobyty weekendowe dla dwóch osób, przeloty paralotnią w tandemie, skoki spadochronowe, bilety na koncerty,
karnety do klubów fitness, krytych pływalni, salonów kosmetycznych.

Uczestnicy akcji otrzymają też kosmetyki, słodycze, lody, poczęstunek, koszulki i gadżety z
akcji. Jak co roku będą też dodatkowe atrakcje i ciekawi goście. Telewizja Proart tradycyjnie zaprosi na transmisję na żywo od godziny 8:00 do 16:00. W czasie transmisji będą Państwo mogli zobaczyć co dzieje się na dziedzińcu przy ul. Wolności, kto oddaje krew oraz posłuchać rozmów z zaproszonymi specjalnie na to wydarzenie ludźmi z regionu, którym temat krwiodawstwa jest szczególnie bliski.

Do tej pory w akcji „Oddaj krew z kablówką” udział wzięło już kilka tysięcy osób. Poniżej podsumowanie dotychczasowych lat wspólnego pomagania innym z telewizją Proart.

 

redaktor wlkp24.info
paulina.szczepaniak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick