Odbierz wejściówkę na koncert Hardwella!

0
DJ Hardwell, wielokrotnie nagradzany twórca, producent, muzyk oraz właściciel wytwórni 6 maja wystąpi w TAURON Arenie Kraków. Rozdaliśmy już sporo wejściówek na tę imprezę, kilka jest jeszcze do wzięcia!

Do rozdania mamy siedem pojedynczych biletów. Tym razem proponujemy szybką akcję – kto pierwszy ten lepszy. Prosimy przesyłać maile na adres konkurs@wlkp24.info. W tytule wiadomości wpiszcie „HARDWELL”, a w treści poza podajcie: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu kontaktowego.

Zwycięzców powiadomimy jutro rano.

UWAGA: Zabawa nie obejmuje osób, które wcześniej otrzymały od nas podwójne zaproszenie na ten koncert.

Hardwell, czyli Robbert van de Corput, swój pierwszy występ przed ponad setką publiczności dał już w wieku 12 lat. Obecnie bije rekordy popularności. Wypełnione po brzegi kluby i hale koncertowe, jak również imponujące statystyki w social mediach. Oficjalny profil artysty na portalu Facebook śledzi ponad 8,5 miliona fanów, a jego profil na Instagramie cieszy się liczbą 4,2 miliona obserwujących. W latach 2008 – 2016 artysta dał ponad 150 energetycznych występów na żywo, na scenach największych i najważniejszych festiwali oraz parkietów klubowych świata. Wśród nich znalazły się m.in. Ultra Music Festival Japan, Sziget Festival, Lollapalooza, Tomorrowland oraz Coachella Festival. Hardwell ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród przemysłu muzycznego, w tym m.in. MTV European Music Awards, Miami IDMA Award oraz Ibiza DJ Awards.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick