Ochońko: Ciężko opisać, co teraz czujemy. Kikowski: Pokazaliśmy, że jesteśmy świetnym zespołem

3
- Nie da się teraz opisać tego, co czujemy, co mamy w środku - mówi Tomasz Ochońko, oceniający wczorajszy mecz BM Slam Stal z Kingiem Szczecin. W tym pojedynku ,,Stalowcy" prowadzili przez 36 minut. Ostatnie słowo należało jednak do rywali. W zespole gości bohaterem był Paweł Kikowski, autor 31 punktów. W dogrywce to on przeprowadzał najważniejsze akcje. - Przede wszystkim muszę powiedzieć, że kibice stworzyli bardzo fajną atmosferę. Dobrze się gra w takich warunkach. My natomiast pokazaliśmy, że mamy świetny zespół - podsumowuje mecz 31-letni zawodnik.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Karol… Proszę Cię. Przez pierwsze 3 kwarty sędziowie gwizdali tylko dla gospodarzy. Przegraliście ten mecz i tyle. To nie wina sędziów.

  2. nie zachowujcie się jak kibice piłki nożnej… Sędziowie byli słabi, ale gwizdali w jedną i drugą stronę… Oni nam punktów nie narzucali. Prawda jest taka, że środkowi nie zagrali dobrego meczu (Pinkney zagrał fatalnie!), Majewski i Surmacz słabiutko, a skuteczność Richardsona fatalna. To dlatego przegraliśmy. Hej Stal !

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick