O.S.T.R. wystąpi podczas Dni Ziemi Ostrzeszowskiej 2017

0

Raper, producent a od kilku lat także spełniony ojciec Adam Ostrowski, czyli O.S.T.R. to jeden z pierwszych zapowiedzianych artystów tegorocznych Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. - To propozycja przede wszystkim dla młodych ludzi - tak o planowanym koncercie podczas dni miasta mówi dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury Artur Derewiecki. 

Dni Ziemi Ostrzeszowskiej – 24 i 25 czerwca 2017. 

Adam Ostrowski jest po poważnej operacji, podczas której pozbył się płuca, które się zapadło. O historii swojego życia opowiada na krążku "Życie po śmierci" wydanym w 2016 roku. Jak podaje portal Fpiec.pl to najchętniej kupowany album w mijających dwunastu miesiącach. O.S.T.R. pobił m.in. Adele, Leonarda Cohena czy Metallicę. "Życie po śmierci" sprzedało się w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Żaden raper nie osiągnął takiego wyniku. Jednym z sukcesów wydawnictwa była z pewnością spora dawka szczerości, którą podzielił się ze słuchaczami Ostrowski. W utworze "Spowiedź" zdradza, że musiał skończyć z paleniem marihuany, w kawałku "We krwi" natomiast, że brakowało mu muzyki. 

 

Tradycją jest, że nowa płyta rapera i producenta rodem z łódzkiego osiedla Bałuty pojawia się na początku każdego roku. Nowego krążka O.S.T.R.-a należy się spodziewać na przełomie lutego i marca. Jego koncerty to dawka pozytywnych emocji, podczas których raper prezentuje przekrój swojej twórczości. Adam Ostrowski lubi rozmawiać z publicznością, chętnie wychodzi też do swoich fanów po występie. Rozmawia z nimi godzinami. 

fot. archiwum wlkp24.info

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick