O krok od tragedii… To nagranie mrozi krew w żyłach

12
Otrzymaliśmy od Czytelnika mrożące krew w żyłach nagranie wykonane kamerą samochodową. Pokazuje ono skrajnie niebezpieczny manewr wyprzedzania przez jednego z kierowców. Gdyby nie szybka reakcja naszego Czytelnika i ostre hamowanie, mogłoby dojść do tragedii.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło na łuku drogi, gdzie kierowca samochodu osobowego wyprzedzał samochód ciężarowy służący do przewozu betonu (tzw. gruszkę). W tym momencie z naprzeciwka nadjeżdżała druga osobówka. Kamera znajdująca się za jego przednią szybą nagrała niebezpieczny manewr. Gdyby nie gwałtowne hamowanie, w wyniku którego aż zarzuciło samochodem naszego Czytelnika, który przysłał nagranie, mogłaby się wydarzyć tragedia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  • teren zabudowany, łuk drogi, który ogranicza widoczność z przeciwnego pasa… wystarczy?

  • I co z tego że brak koni ciągle? To znaczy się że może wyprzedzać i stwarzać zagrożenie? Mam nadzieję że prawa jazdy nie masz

  • Puknij się, gdzie trzeba – to, że jest linia przerywana oznacza, że należy wyprzedzać na łeb, na szyję i prawie zabić prawidłowo jadącego człowieka ???

  • Nie bo musisz im wszystko podać na tacy, a najlepiej przyprowadzić takiego delikwenta za rączkę na Odolanowską …

 1. Skoro masz nagranie to udostępnij policji a nie się chwalisz w mediach a przez takich piratów są wypadki i nie winni ludzie tracą zdrowie a nawet życie

  • Wystarczająco dużo zrobił. Reszta powinna należeć do funkcjonariuszy policji. Co byś jeszcze chciał, żeby zdobył adres pirata i wytoczył mu proces z powództwa cywilnego?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick