Nożownik aresztowany na trzy miesiące. Jedna z ofiar wyjdzie w poniedziałek ze szpitala

2
Trwa postępowanie w związku podwójnym morderstwem, do którego doszło w Cerekwicy Starej w powiecie jarocińskim. Zatrzymany 22-latek, który przyznał się do zarzucanych mu czynów, usłyszał zarzuty i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Mamy też nowe doniesienia na temat stanu zdrowia ofiar tego makabrycznego ataku.

Śledztwo w sprawie zabójstwa w Cerekwicy Starej jest w toku. Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim z wnioskiem o zastosowanie wobec sprawcy tymczasowego aresztowania. Argumentem przemawiającym za podjęciem tej decyzji, było zapewnienie prawidłowego toku postępowania.

Prokuratura kontynuuje zbieranie materiałów i przesłuchiwanie świadków. Zabezpieczono wiele śladów biologicznych. Śledczy czekają też na wyniki badań sekcji zwłok przeprowadzonych przez biegłych Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

W poniedziałek ze Szpitala Powiatowego w Jarocinie ma zostać wypisana młodsza z sióstr, które padły ofiarą ataku 22-latka. Kobieta, która w momencie ataku była w ciąży, nadal jest utrzymywana w śpiączce farmakologicznej, ale lekarze planują rozpocząć jej wybudzanie.

 

Noworodek przebywający w ostrowskim szpitalu w dalszym ciągu jest w bardzo ciężkim stanie. We wtorek odbędzie się konferencja prasowa, na której poznamy szczegóły dotyczące jego stanu zdrowia.

Morderstwo w Cerekwicy Starej. „Takie rzeczy dzieją się w telewizji”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Opuści szpital i ….jak tu żyć. Koszmar w głowie i przed oczami do końca życia. Trzy siostry będą się jakoś razem wspierać. A maluszek czy przeżyje :(. Gnój specjalnie brzuch pewnie zranił bo chciał to dziecko pewnie też zabić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick