Noworoczny turniej Ostrovii 1909 już 6 stycznia

0
W Święto Trzech Króli w Arenie Ostrów zostanie zorganizowany III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej, w którym zagrają dzieci z Ostrowa Wielkopolskiego. Podobnie jak w poprzednich latach organizatorem jest TP Ostrovia 1909. Start o 8.30. Wstęp wolny.

Piłkarscy kibice powinni zapisać sobie w kalendarzu datę 6 stycznia 2023 roku. Właśnie wtedy odbędzie się III Noworoczny Turniej Piłki Nożnej pod patronatem prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek. Organizowane przez TP Ostrovia 1909 wydarzenie po raz kolejny będzie skierowane do dzieci uczących się gry w piłkę w ostrowskich szkółkach.

Podobnie jak w poprzednich latach, również tym razem do rywalizacji przystąpią dzieci w kategoriach wiekowych żak i orlik. Będą to dziewczęta i chłopcy, które rok temu mogły co najwyżej z trybun Areny Ostrów oglądać zmagania starszych koleżanek i kolegów. Kategorie wiekowe zostały zachowane, zatem teraz czas na kolejne dzieci, które będą miały okazję zaprezentować umiejętności w największej hali sportowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Piłkarskie emocje to jednak nie wszystko, jak informują organizatorzy, oprócz sportowej rywalizacji dzieci mogą się spodziewać licznych atrakcji w tym m.in. konkursów, wizyty Klauna Czesia, a także stoiska edukacyjnego przygotowanego przez Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów.

Piłkarskie święto w Trzech Króli rozpocznie się o 8.30 i potrwa do 15.30. Wstęp Wolny!

Więcej o turnieju opowiedzieli w Okolicach sportu Andrzej Kryjom (członek zarządu TP Ostrovia 1909) i Marcin Kałuża (koordynator grup młodzieżowych tego klubu). Jeśli przegapiliście premierę w piątek o 18.05, mamy dla Was harmonogram powtórek:

  • 1 stycznia: 8.40, 13.40, 18.10, 21.00,
  • 2 stycznia: 5.00, 10.10, 19.10.

WIDEO: Historia warta oddania, czyli wystawa piłkarskiej Ostrovii

Wkrótce podamy jeszcze więcej szczegółów dotyczących tego turnieju.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick