Nowoczesna podsumowała wybory. Chcą współpracować z prezydent Klimek

14
Ostrowscy działacze partii Nowoczesna podsumowali i ocenili wyniki wyborów samorządowych w kraju i w regionie. W Wielkopolsce Nowoczesna będzie miała 25 radnych, w całej Polsce 215 w tym 84 kobiety. - Musimy popracować nad rozpoznawalnością naszych kandydatów – usłyszeliśmy podczas dzisiejszej konferencji prasowej. Ostrowska Nowoczesna zapowiada także chęć współpracy z prezydent miasta Beatą Klimek.

Nowoczesnej nie udało się wprowadzić swojego przedstawiciela do Rady Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Partia będzie jednak wspierać Klub Obywatelski, w skład którego wchodzi.

Biorąc po uwagę fakt, że ostatnie wybory samorządowe były dla Nowoczesnej debiutanckie, wynik, jaki osiągnęła w kraju, jest dobry. – Dodatkowo nasza partia nie posiada rozbudowanych lokalnych struktur – powiedział Przemysław Gruszecki, przewodniczący koła Nowoczesnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego został Andrzej Pichet. Pierwsze posiedzenie zaplanowano na 19 listopada. Andrzej Pichet jako radny sejmiku zapowiada współpracę na rzecz rozwoju miasta z prezydent Beatą Klimek.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

14 KOMENTARZE

  1. Pichetowi wisi z kim wspolpracuje bo nie mieszka w Ostrowie. A nowoczesna jak jej bylo za malo w mieście to mogli zrobic zeby ich bylo wiecej. Glupie gadanie

  2. P… lenie kotka za pomocą młotka. Kogo niby mamy rozpoznawać? I po co? Nowoczesna pojawiła się trzy lata temu, początek był udany, a potem praktycznie znikła. Nie daję żadnych szans na przyszłość.

  3. Deklaracja radnego Picheta na poziomie.Najważniejszy jest region którego jest reprezentantem a nie jakieś podziały partyjne.Jeżeli tak będzie postępował jak deklaruje to dobrze wybraliśmy.

  4. Rozsądna deklaracja, to się chwali. Gratuluję też panu Pichetowi, że dostał się do Sejmiku i że to on będzie reprezentował nasz region, a nie skompromitowana czarna mamba, siotra zajadłego kornasza.

  5. Brawo pani Beato. Tylko praca i oddanie dla miasta. Nie polityka i uklady. Teraz kazdy chce bo pani pokazala jak po mimo nieukladow poþafila pani rzadzic. Nie wszystko bylo super ale nalezy wyciagac wnioski. A POlytcy chca nagle sie z pania ukladac. Wstyd im powinno byc jak z wspolnie z Motyle.. na pania najezdzali. Brawo i do przodu.

  6. Wystarczy zainteresować sie kto jest członkiem Nowoczesnej w Ostrowie, dlaczego ilość aktywnych i faktycznych członków maleje. Nowoczesna to w zasadzie 3 osoby, które wszędzie razem sie pojawiają i kreują medialnie. Pozostali nieliczni członkowie nie maja nic do powiedzenia po za wspomniana 3. Jakiekolwiek próby niezależnego myślenia kończą sie niezbyt przyjemnie dla wyróżniających sie z tłumu. Nie ważne z kim, ważne aby istnieć medialnie tylko tyle i aż tyle, bez pomysłu, bez programu, bez honoru… Lokalny plankton polityczny…

  7. Ostrowskie struktury Nowoczesnej to lekkie nadużycie, skoro większość wierchuszki tej partyjki to mieszkańcy okolicznych wiosek. Proponuje korektę nazewnictwa na wiejsko-miejskie struktury Nowoczesnej będzie w zgodzie z prawda.

  8. To już cała Nowoczesna w Ostrowie. Kanapa wystarczy. Mieszkańcy pokazali im czerwoną kartkę. Nikt z N. nie wszedł ani do rady miejskiej ani do powiatu. Wesołej współpracy cymbały.

  9. Pichet to produkt nepotyzmu. Takich w sejmiku było sporo, więc tam pasuje, dołączy do kombinatorów z PSL i będzie lody kręcić.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick