Nowe władze w ostrowskiej Nowoczesnej

11
Przemysław Gruszecki został wybrany nowym przewodniczącym koła Nowoczesnej w Ostrowie Wielkopolskim. Wiceprzewodniczącymi zostali Szymon Kiełbasa i Paweł Grzesiak. W skład zarządu weszli również Rafał Skowronek, Katarzyna Świtała, Arkadiusz Bodura i Andrzej Stawicki oraz wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Andrzej Pichet.

W piątek 15 września w siedzibie ostrowskiego koła Nowoczesnej odbyło się walne wyborcze zebranie koła. Na tym zebraniu podsumowano dotychczasową działalność, a także na skutek uchwalenia nowego statutu Nowoczesnej, wybrano nowe władze koła na najbliższą 4-letnią kadencję.

W wyniku tajnego głosowania przewodniczącym koła Ostrów Wielkopolski został Przemysław Gruszecki. Nowymi wiceprzewodniczącymi zostali Szymon Kiełbasa i Paweł Grzesiak. W skład zarządu wchodzą również Rafał Skowronek, Katarzyna Świtała, Arkadiusz Bodura i Andrzej Stawicki oraz wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Andrzej Pichet. Podczas zebrania wybrano również delegatów na regionalną konwencję wyborczą, która odbędzie się w Poznaniu 21.10.2017 r.

Równocześnie omówiono bieżące sprawy takie jak projekt in-vitro, wyprawki dla poszkodowanych podczas nawałnic czy ostatnią wizytę Adama Szłapki, a także przygotowania do wyborów samorządowych.

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

  1. Bardzo ważny news. Zmiana w regionalnych strukturach partii która nie przekracza progu wyborczego. Normalni ludzie leją na was ciepłym moczem. Jak nie wierzycie zapytajcie głąba Rysia albo pani „precz z dyktaturą kobiet”

  2. W każdym sondażu .Nowoczesna ma pewne miejsce w sejmie, i osiąga wynik powyźej tego jaki osiągnęła w wyborach w 2015 roku.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick