Nowe Skalmierzyce. Zderzenie TIR-a z osobówką. Na miejscu ląduje LPR [ZDJĘCIA] – AKTUALIZACJA

2
"Na skrzyżowaniu ulic Kolejowej, 3 Maja i Wyszyńskiego w Nowych Skalmierzycach doszło do kolizji samochodu osobowego z TIR-em" - informuje nasz Czytelnik. Doniesienia potwierdza ostrowska policja. Na miejscu ląduje też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

– Kierujący TIR-em nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej samochodem osobowym w wyniku czego doszło do kolizji – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Oboje byli trzeźwi. Na miejsce został wezwany helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale kobieta nie wymagała przetransportowania do szpitala.

AKTUALIZACJA – 17.27

– 37-letnia kobieta (kierowca osobowego opla) uskarżała się na złe samopoczucie. Po przebadaniu zdecydowano, że nie musi zostać zabrana do szpitala – mówi portalowi wlkp24.info Justyna Sochacka, rzecznik prasowy Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Czy kiedyś organizator ruchu w mieście i powiecie (różne drogi) podejmie decyzję o namalowaniu plamy na środku skrzyżowania i to załatwi sprawę wypadków w tym miejscu. Bez wielkich nakładów – kilka znaków i farba.

  2. Auto lekko obite i wzywany jest helikopter? A co gdyby ktoś naprawdę potrzebował pomocy? Ktoś to w ogóle ogarnia? Weryfikuje zgłoszenia pod względem zagrożenia dla życia? Za dużo pytań a mamy 21 wiek

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick