Nowe Skalmierzyce. Śmiertelne potrącenie rowerzysty [AKTUALIZACJE, FOTO]

1
Fot. Internauta
Nie żyje rowerzysta potrącony przez samochód osobowy na ul. Kaliskiej w Nowych Skalmierzycach. Na miejscu pracują policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe.

– Do śmiertelnego potrącenia 82-letniego rowerzysty doszło w Nowych Skalmierzycach na ul. Kaliskiej – informuje nasz Internauta.  Wśród mieszkańców dominują dwie wersje zdarzeń. Jedni mówią, że rowerzysta próbował przejechać przez jezdnię, inni twierdzą, że jechał przy krawężniku, kiedy uderzył w niego rozpędzony seat leon.

Dokładne okoliczności tej tragedii bada policja, która pracuje na miejscu. Obecni są także strażacy z miejscowego OSP, którzy dotarli na miejsce jako pierwsi. Wezwane zostały także dwie karetki pogotowia, ale poszkodowanego nie udało się uratować. Do Nowych Skalmierzyc został także wezwany wóz Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, który przywiózł parawan.

AKTUALIZACJA – 21.58
Na miejscu zdarzenia pracuje prokurator oraz policja i straż pożarna. Ruch w dalszym ciągu odbywa się wahadłowo.

W reanimacji brali też udział strażacy z OSP Skalmierzyce, którzy akurat najechali na wypadek oraz jedna z mieszkanek naszego miasta, która jest pielęgniarką – informuje nasz Czytelnik, który był na miejscu kilka minut po wypadku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick