Nowa sala restauracyjna już niedługo na Piaskach [FOTO]

8
Fot. Fanpage prezydent Beaty Klimek
W pierwszej połowie 2022 roku zostanie otwarta nowa sala restauracyjna na terenie Piasków Szczygliczka. "Laguna" będzie zlokalizowana w zalesionej części obiektu. Nowa sala pomieści nawet 150 osób, a oprócz restauracji, będą organizowane tam imprezy okolicznościowe oraz szkolenia.

W nowej sali znajdzie się miejsce nawet dla 150 gości. Ponieważ posiada ona nowoczesny system modułowy umożliwiający podzielenie jej na trzy mniejsze. Będzie to również doskonałe miejsce do zorganizowania szkoleń i konferencji. Na miejscu będzie możliwe dowiezienie cateringu oraz baru.

Nowa restauracja znajduje się w spokojnej, zalesionej części ośrodka Piaski – Szczygliczka. Z myślą o wygodzie gości oraz bezpieczeństwie najmłodszych uczestników imprez, plac wokół sali będzie ogrodzony. Dla najmłodszych powstanie mini plac zabaw, a dla dorosłych ustawione zostaną wiaty, tak aby mogli spędzić czas także na świeżym powietrzu. Przy sali będzie znajdował się również duży parking. – Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych gości, którzy bardzo chętnie korzystają z usług restauracji „Plażowa”, a wkrótce do dyspozycji będą mieli kolejną nowoczesną salę restauracyjną. Będzie to doskonałe miejsce nie tylko do spotkań rodzinnych, ale także biznesowych – mówi Wojciech Białas, prezes CRK Zieleń Rekreacja w Ostrowie.

Inwestycja zostanie uruchomiona w kwietniu 2022 roku. Chętni do zarezerwowania sali np. na wesele mogą to zrobić już teraz pod numerem telefonu: 691 172 226.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  • A dlaczego ma opuszczać? Supergość i dobry prezes – cóż od niego chcieć? Robi co może i robi dużo, zawsze pomocny i otwarty dla mieszkańców. To o co chodzi?

 1. Dobry pomysł ale hotelu przy tym brak jak ktoś przyjdzie na imprezę z rodzinny to gdzie ma iść na odpoczynek do borowianki na hotel to tam zrobi imprezę gdzie jest hotel jakie szkolenia tam będą przecież zrobili tam gdzie jest sesja tam mają być szkolenia

 2. Do mieszkańca Wenecji a skąd pań może wiedzieć jaki jest to tylko pozory wodkan śmieci tam pracują na umowę stałą a w zieleni umowa zlecenie i po 10 lat tak pracują

 3. A kiedy jakieś koncerty na Piaskach ?
  Pamiętam jak kiedyś co weekend jakaś impreza, koncert… mnóstwo ludzi. A teraz zostało już tylko umierające Reggae na Piaskach i może jedna, dwie dyski.
  Ludzie by przyszli a przez cały sezon kupę kasy by spółka zarobiła. Było by na kolejne inwestycje.

 4. „Ponieważ posiada ona nowoczesny system modułowy umożliwiający podzielenie jej na trzy mniejsze.” 🙂
  Kto Pani redaktor naopowiadał takich głupot? system modułowy i do tego nowoczesny (?) to tak jak z tą świnka morską :).
  Może lepiej napisałaby Pani redaktor o źle wykonanej konstrukcji dachu. Oby tylko nie doszło do katastrofy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick