Pleszew: Już nie tylko „pod krzaczkiem”…

1
Nowoczesna toaleta została oddana do użytku w centrum Pleszewa. Aby z niej skorzystać trzeba mieć przy sobie drobne, bo opłata wynosi 1 zł. Nowa inwestycja została wyposażona w automatyczne systemy, które mają ułatwić korzystanie z niej.

Automatyczna umywalka wyposażona w czujnik, który najpierw podaje mydło, później wodę, a na koniec włącza suszarkę, to jedno z udogodnień, na które mogą liczyć użytkownicy toalety miejskiej w Pleszewie. Także drzwi działają automatycznie, a maksymalny czas korzystania z toalety, wynosi 15 minut. Następnie do środka będzie mogła wejść kolejna osoba. – W pomieszczeniu zamontowano również stanowisko do przewijania niemowląt i dzieci – mówi Anna Bogacz, rzecznik prasowy pleszewskiego urzędu.

Aby skorzystać z toalety ustawionej przy ul. św. Ducha, trzeba mieć przy sobie bilony o wartości od 10 groszy do 5 zł. Władze miasta przypominają – automat nie wydaje reszty, dlatego lepiej skrupulatnie odliczyć kwotę, jaką do niego wrzucamy.

Fot. pleszew.pl

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Nie wydają reszty. Opłata wynosi 1 zł. Po czasie korzystania tylko drzwi się otwierają. Czyli – wrzucisz złotówkę czy 5 złotych, to żadna różnica. W skrócie – bubel!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick