Noc Strachu w kinie Echo [zaproszenie]

0
"Piła: Dziedzictwo" i "Krucyfiks" to propozycje na piątkowy wieczór 27 października jakie przygotowało jarocińskie kino Echo. Maraton strachu rozpocznie się o 20:00.
Piła: Dziedzictwo; reż. M.Spierig, P.Spierig; Kanada/USA 2017; 91 min.; godz. 20:00
Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

KRUCYFIKS; reż Xavier Gens; kadr: FILMWEB

Krucyfiks; reż Xavier Gens; Wielka Brytania/Rumunia; 90 min.; godz. 22:00
Do więziennej celi trafia ojciec Anton, ksiądz, skazany za zabójstwo opętanej zakonnicy, nad którą sprawował egzorcyzmy. Jego sprawą interesuje się zdolna dziennikarka śledcza Nicole Rawlins. Reporterka nie przepuści żadnej okazji, aby pokazać światu daleko idące nieprawidłowości w działaniu organizacji kościelnej. Nicole wyrusza w podróż do niewielkiego miasteczka w odległej Rumunii, gdzie miały miejsce tajemnicze zdarzenia. Na miejscu okazuje się, że sprawa jest jeszczebardziej skomplikowana niż wydawało się to na początku, a atmosfera zagęszcza się z każdą minutą. Dziennikarka dąży do poznania prawdy. Czy duchowny rzeczywiście zamordował chorą psychicznie osobę, czy też przegrał walkę z demoniczną obecnością?

Bilety: 2 filmy: 30 zł – normalny, 24 zł – ulgowy 

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick