Nieudane pożegnanie Jaroty. Porażka u siebie

1
Dzisiaj ostatni mecz w tegorocznych rozgrywkach przed swoimi kibicami rozegrali piłkarze Jaroty Jarocin. Zespół Janusza Niedźwiedzia podejmował jedenastkę Bałtyku Gdynia. Gospodarze w przypadku wygranej mieli dużą szansę na zajęcie trzeciego miejsca. Niestety, JKS przegrał 1:3. Już w 5 minucie goście objęli prowadzenie po uderzeniu Piotra Ruszkula. W kolejnych fragmentach I połowy dominowali gospodarze, którzy w 34 minucie doprowadzili do wyrównania po uderzeniu Filipa Szewczyka. W 56 minucie dużo szczęścia dopisało gościom, którzy po uderzeniu Karola Szopińskiego prowadzili 2:1. W kolejnych minutach gospodarze szukali sposobu na odwrócenie losów meczu. JKS nie wykorzystał kilku świetnych okazji. Tymczasem w 90 minucie padł gol dla Bałtyku. Wynik na 3:! dla gości ustalił Piotr Ruszkul.