Nietypowe zdarzenie z udziałem autobusu. Jedna osoba w szpitalu

0
Jedna osoba została poszkodowana w wyniku zdarzenia, do którego doszło na skrzyżowaniu Al. Słowackiego i ul. Raszkowskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem marki Aixam zjechał na przeciwległy pas i zderzył się ze stojącym renaultem, który następnie uderzył w autobus.

Do nietypowej sytuacji doszło w poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu Al. Słowackiego, Raszkowskiej i Krotoszyńskiej. Policjanci ustalili wstępnie, że jadący aixamem mężczyzna zjechał z niewyjaśnionych przyczyn na przeciwległy pas, gdzie doszło do zderzenia z innym autem. – Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Aixam jechał od wiaduktu na ul. Krotoszyńskiej i prawdopodobnie chciał skręcić w Al. Słowackiego. Uderzył w stojącego renaulta, a ten uderzył w autobus – relacjonuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Dlaczego na Piaskach wycinają drzewa? [ZDJĘCIA]

Jak  podkreśla, mężczyzna został zabrany do szpitala na badania. Żaden z pozostałych uczestników ruchu drogowego nie odniósł w tym zdarzeniu obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick