Krotoszyn. Nietrzeźwy pacjent zatrzymany

0
Pijany pacjent zaatakował personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Do tego zdarzenia doszło w szpitalu w Krotoszynie. Mężczyzna miał obrażać dyżurujących lekarza i pielęgniarkę.

Na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Krotoszynie został przewieziony pacjent, którego zbadano, a następnie podano mu leki. W pewnym momencie 25-letni mężczyzna zaczął używać słów wulgarnych i zachowywał się agresywnie w stosunku do dyżurujących pielęgniarki i lekarza.

Personel szpitala poprosił o pomoc policjantów z krotoszyńskiej komendy, którzy przybyli na miejsce i zatrzymali agresywnego pacjenta. Mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego był nietrzeźwy, a badanie alkomatem wykazało, że miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. – Mężczyzna został do nas przewieziony. Po wytrzeźwieniu przesłuchano go, a następnie przeciwko niemu został skierowany wniosek do sądu o ukaranie – mówi asp. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

To nie pierwsza taka sytuacja w powiecie krotoszyńskim. Na początku 2019 roku, pijany mężczyzna zaatakował ratowników medycznych i zniszczył sprzęt w karetce wart blisko 100 tysięcy złotych.

redaktor wlkp24.info
milosz.skibinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick