Niepokonani juniorzy młodsi KPR o 1/4 finału zagrają u siebie

2
Podopieczni Rafała Stempniaka i Macieja Nowakowskiego w weekend rozgrywali turniej 1/16 finału mistrzostw Polski juniorów młodszych. Chłopcy z rocznika 2002 i 2003 wygrali wszystkiego trzy spotkania i pewnie awansowali do kolejnej rundy rywalizacji. Teraz czas na zmagania w 1/8 finału. Ten turniej zostanie zorganizowany w dniach 26-28 kwietnia w Ostrowie Wielkopolskim.

Organizacja turnieju przypadła w udziale KPR Ostrovia z racji wygranego turnieju w Gorzowie Wielkopolskim. Według klucza ustalonego przez ZPRP zwycięzca dostaje prawo gospodarza kolejnej rundy mistrzostw.

Ostrovia w Gorzowie Wielkopolskim w dwudniowym turnieju pokonała Gwardię Koszalin, Wisłę Płock oraz UKS Miś Gorzów. W walce o 1/4 finału na drodze ostrowian staną piłkarze ręczni z Wrocławia, Bartoszyc i Przemyśla.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Drogi kibicu – baty to dostała wczoraj BM Slam z Toruniem a chłopcy z KASPRO przegrali z dużo mocniejszymi zespołami na etapie Półfinału Mistrzostw Polski U18 gdzie ich obecność była wielka niespodzianka i powodem do dumy Klubu, prawdziwych kibiców i rodziców. Do Zielonej Góry z Ostrowa przyjechało prawie 60 kibiców – widziałeś cos takiego na poziomie młodzieżowym ??Oczywiscie trzymamy kciuki za KPR Ostrovia, bo im dopinguje hak KASPRO bo to nasi chłopcy a nie pościągani kolesie z całej Polski !!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick