Niedźwiedź: Wypadek na krajowej „11”. Śmigłowiec LPR w akcji

3
Trzy samochody ciężarowe oraz auto osobowe zderzyły się w okolicach stacji benzynowej w Niedźwiedziu w gminie Ostrzeszów. Krajowa "11" jest zablokowana. Do jednego z poszkodowanych wysłano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wieści z krajówki aktualizujemy na bieżąco poniżej.

Aktualizacja 15:30

Trudna sytuacja na tym odcinku krajówki w stronę Ostrzeszowa spotęgowana jest przez fakt prowadzenia robót na odcinku Kuźniki – Ostrzeszów. „Jedenastka” stoi już na wyjeździe z Ostrzeszowa. Do momentu usunięcia skutków wypadku należy się spodziewać znacznych utrudnień w ruchu.

Aktualizacja 15:35

Kierowca jadący cysterną z mlekiem prawdopodobnie nie zachował należytej ostrożności i uderzył w poprzedzające go pojazdy, które czekały na przejazd w związku z robotami drogowymi: ciężarówkę ze zwierzętami, samochód osobowy oraz ciężarówkę Mężczyzna z cysterny został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowana kobieta z pojazdu osobowego trafiła karetką do szpitala w Ostrzeszowie.

Aktualizacja 15:50

Stan 52-latka z cysterny jest średni. Mężczyzna jest aktualnie w trakcie diagnostyki.

Aktualizacja 15:55

OBJAZDY:

Kierunek Poznań: W Ostrzeszowie należy skręcić w prawo ulicę Piastowską i kierować się w stronę Mikstatu, a następnie drogą wojewódzką 447 do Antonina. Wariant 2 to skręt w lewo na ulicy Piastowskiej i dalej w stronę Szklarki Przygodzickiej. Na rondzie z drogą krajową „25” skręcamy w stronę Antonina (Ostrowa Wielkopolskiego).

Kierunek Katowice: W Antoninie skręcamy w drogę wojewódzką 447 na Mikstat (Grabów nad Prosną) i następnie w stronę Ostrzeszowa. Wariant 2: to skręt w drogę krajową „25” za stacją benzynową w Antoninie. Na rondzie kierujemy się na Ostrzeszów (przez Szklarkę Przygodzicką).

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick