Niecierpliwy kierowca łamie przepisy i powoduje kolizję z „Elką”

0
Oto jak kończy się próba "siłowego" wyprzedzenia samochodu z kursantem na pokładzie. W sieci pojawiło się nagranie z wideorejestratora, które pokazuje jak w okolicach skrzyżowania ulic Ledóchowskiego i Strzeleckiej w Ostrowie dochodzi do kolizji samochodu osobowego z "Elką". Wyprzedzającemu zawalidrogę chyba bardzo się spieszyło i to kolejny dowód na to, że pośpiech jest złym doradcą.

Na kanale YouTube Bobeek1000 7 września pojawiło się nagrania z rejestratora, które pokazuje jak nie powinno się omijać samochodu z napisem „L” na dachu. Srebrna osobówka po opuszczeniu skrzyżowania jedzie w stronę ulicy Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na nagraniu widać jak w pewnym momencie kierujący (będący jeszcze w rejonie przejścia dla pieszych) wykonuje manewr wyprzedzania „Elki”, najeżdża na podwójną ciągłą linię i doprowadza do stłuczki z samochodem szkoły jazdy.

Nagranie w pewnym momencie się urywa i nie widać czy sprawca kolizji zatrzymał się. Za tę jazdę oprócz mandatu w wysokości 200 złotych oraz 5 punktów karnych kierowcy ze srebrnej osobówki przydałby się powrót do szkoły jazdy.

 

 

redaktor wlkp24.info
tomasz.wojciechowski@tvproart.pl
dziennikarz/fotoreporter/montażysta

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick