Nie żyje 42-latek. Śmiertelny wypadek w Gorzycach Wielkich [AKTUALIZACJA]

9
Nie żyje motocyklista, którego pojazd zderzył się z samochodem osobowym. Do tragedii doszło w środę ok. 6.40 w Gorzycach Wielkich na ul. Szkolnej. Na miejscu pracują służby.

O świecie służby zostały wezwane do Gorzyc Wielkich (powiat ostrowski) w okolicach szkoły, gdzie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i motocyklem. – Doszło tam do zderzenia tych dwóch pojazdów, w wyniku którego motorowerzysta został poszkodowany. Po dojeździe na miejsce zastępów, przystąpiono do reanimacji kierującego motocyklem. Była ona kontynuowana po dotarciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. Ostatecznie lekarz stwierdził zgon – wyjaśnia dyżurny stanowiska kierowania PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

CZYTAJ TEŻ: Śmiertelny wypadek pod Kępnem. Nie żyje rowerzystka

Na miejscu pracują także policja, która będzie prowadzić dochodzenie w tej sprawie i ustalać, jak doszło do wypadku.

Występują utrudnienia w ruchu.

AKTUALIZACJA – 8.28

– Śmierć na miejscu poniósł 42-letni mężczyzna. 27-latka, która kierowała samochodem osobowym, była trzeźwa. Trwają czynności pod nadzorem prokuratora wyjaśnia mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Jak wyjaśnia policja, jednoślad zostanie zakwalifikowany jako motocykl, a nie motorower.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

9 KOMENTARZE

  1. Tragedia…
    Nie ma co ukrywać że wyjazd z tej drogi jest tragiczny. Drzewa zasłaniają bardzo skutecznie widoczność. Do tego ludzie tam mieszkający parkują auta na pasie zieleni co też w znacznym stopniu zasłania wyjazd.

    • Będzie nam Krzysztofa brakowało. Zawsze pogodny, koleżeński i uczynny. Wyrazy współczucia dla bliskich.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick