Nie żyje 42-letnia kobieta. To ofiara sobotniego wypadku na DK11

1
Nie żyje kobieta, której samochód osobowy wypadł z drogi na DK11 na wysokości Jankowa (powiat pleszewski). Do zdarzenia doszło w sobotę przed godz. 21.00. W związku ze śmiercią, sprawę pod nadzorem prokuratora będzie badać policja.

Tragiczne konsekwencje ma zdarzenie drogowe, do którego doszło w sobotni wieczór na DK11 na wysokości Jankowa. Jak wynikało ze wstępnych ustaleń, 42-letnia kobieta kierująca samochodem, straciła panowanie nad nim. Auto dachowało i zatrzymało się na poboczu. Na miejsce wezwano służby. Poszkodowana mieszkanka gminy Gołuchów została przetransportowana do szpitala.

Niestety, nie udało się jej uratować. Kobieta zmarła.

Sprawę pod nadzorem prokuratora bada pleszewska policja. Śledztwo ma być prowadzone z art. 177 par. 2 Kodeksu Karnego. Czytamy w nim: „Kto, naruszając, chociażby nieumyślnie, zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, powoduje nieumyślnie wypadek, w którym inna osoba odniosła obrażenia ciała określone w art. 157 § 1 podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Podobają mi się światła w Radłowie takie amerykańskie, Gratulacje dla pomysłodawcy, świecą jak poj, bane tak jak napewno ich Stwórca

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick