Nie żyje Grzegorz Finke – powiatowy radny, kierownik ZUK-u w Odolanowie i sołtys

16
Zmarł wieloletni samorządowiec Grzegorz Finke. W obecnej kadencji był wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Ostrowskiego. Pracował także jako kierownik Zakładu Usług Komunalnych w Odolanowie. Był również sołtysem wsi Huta w gminie Odolanów.

Funkcję radnego piastował od początku powstania powiatów. “Tak dziwnie mówić o nim w czasie przeszłym… Miał tyle planów, tych samorządowych i prywatnych. Spoczywaj w pokoju!” – napisał Paweł Rajski, starosta ostrowski.

Grzegorz Finke był cenionym samorządowcem i społecznikiem, który zawsze starał się szukać porozumienia, a nie zwady. W powiecie zasiadał w dwóch komisjach: Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz  Rozwoju Gospodarczego i Infrastruktury. Jego pracę doceniali koledzy z rady, ale także mieszkańcy, którzy po raz kolejny w 2018 roku obdarzyli go ogromnym zaufaniem. Zdobył 2 030 głosów, co było trzecim najlepszym wynikiem w wyborach na radnego powiatowego.

Był także druhem lokalnej Ochotniczej Straży Pożarnej i pełnił funkcję prezesa Gminnego Związku OSP w gminie Odolanów. Miał 57 lat.

CZYTAJ TEŻ: Ciało mężczyzny znalezione przy garażach. Policjanci i prokurator pracują na miejscu

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

16 KOMENTARZE

 1. 31
  7

  Będzie nam Cię brakowało Grzesiu… Niech to będzie otrzeźwienie dla nas wszystkich… ograniczmy rozprzestrzenianie się tego świństwa. Politycy lokalni zacznijcie działać a nie tylko się lansować.

 2. 19
  3

  Wspaniały Człowiek.Czlowiek orkiestra,do tańca i do różańca.Takich ludzi pomocnych jak Pan Grzegorz mało w Naszym Społeczeństwie.Do zobaczenia po tamtej stronie.Spoczywaj w Pokoju.[*]

 3. 14
  7

  jest ogdz. 13 a na stronie powiatu ostrowskiego żadnej informacji o tym , że zmarł wiceprzewodniczący rady powiatu ostrowskiego, a notbene , wyjątkowo pozytywny człowiek… przykre… (no ale zmarł w szpitalu ostropwskim, takim super szpitalu co to ludzie nie umierają… to może dlatego nie wspomniano…)

 4. 9
  1

  Wyrazy głębokiego współczucia dla całej rodziny…. niech zawsze będzie z nami… mój kuzyn to wspaniały i dobry człowiek… będzie go nam brakowało…

 5. Poznałem Pana Grzegorza przy okazji spotkania służbowego. W minutę wiedziałem że mam do czynienia z fachowcem i człowiekiem prawym. Serdeczne kondolencje dla rodziny.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick